fbpx

Продукція NIBE
NIBE F2030 – тепловий насос повітря – вода

NIBE F2030 - тепловий насос повітря - вода

 Температура подачі в систему 63 С,  при температурі повітря на вулиці -25 С .  Дуже  низький рівень шуму .  Розширений робочий діапазон : до температури навколишнього повітря -25 ° C . Вбудований конденсато-відвідник.

Перейти

NIBE FIGHTER 1355 – грунтовий тепловий насос

NIBE FIGHTER 1345

NIBE F1355 – це нове покоління теплових насосів, призначених для  опалювальної та водопровідної  систем які забезпечують високу   економічність при експлуатації.

Перейти

Стінна шафка REGA UNIVERS

REGA UNIVERS

Багатосекційні колектори, встановлені в шафах з теплоізоляцією із двокомпонентної поліуретанової піни та ущільненням з твердої гуми і полістиролу.

Перейти

NIBE ARIA – тепловий насос повітря – повітря

NIBE ARIA

NIBE ARIA – тепловий насос який можна використовувати для обігріву будинків, літнього кондиціонування. Працює в режимі повітря-вода і в режимі повітря-повітря.

Перейти

Biawar Multisplit AEI1G EMX – система для опалення

Biawar Multisplit AEI1G EMX

BIAWAR MULTISPLIT – це повноцінна, сучасна і дуже гнучка система для опалення, охолодження та нагріву  води на основі повітряного теплового насосу з модулюванням теплової потужності від 1 до 13 кВт, придатного для експлуатації в холодному кліматі, яка може  працювати  до -32 С навколишнього повітря !

Річна економія:
21 700 грн / 28300 кВт·год

Перейти

NIBE F2040 – моноблочний тепловий насос  повітря – вода

NIBE F2040

Компресор з інверторним управлінням. Функція охолодження. Зовнішній блок з компактними размірами. Вбудований піддон для збору конденсату води.

Перейти

NIBE F2120 – насос повітря-вода  для універсального використання

NIBE F2120

Один з найвищих SСОР  ( коефіцієнт енергоефективності ) на ринку ( більше 5) . Температура подачі в систему 65 С при температурі повітря на вулиці -25 С. Дуже низький рівень шуму. Розширений робочий діапазон температур. Простий  монтаж. EVI технологія відведення конденсату.

Перейти

NIBE AP-AW30 тепловий насос повітря – вода

NIBE AP-AW30

NIBE AP-AW30 можна використовувати для обігріву будівлі та гарячого водопостачання.Теплові насоси можуть легко вписатися в існуючу опалювальну систему, а також систему управління будівлею.

Перейти

NIBE 2300 – тепловий насос повітря – вода

NIBE 2300

NIBE F2300 високо інтелектуальний тепловий насос, здатний працювати практично з будь-якою системою опалення, як нової, так і вже існуючої, в тому числі з твердопаливним, дизельним або газовим котлом.Вбудований контролер передбачає можливість запускати NIBE F2300, наприклад, через існуючий термостат.

Перейти

NIBE SPLIT

nibe split

Ми розробили нову серію з шести різних комбінацій обладнання яка підходить як для нового будівництва так і реконструкції об’єктів. Такі фактори, як розмір Вашого будинку, де Ви живете, і ваші потреби в гарячій воді визначать, який пакет найкраще підходить саме для Вас.

Перейти

Сонячні колектори (солярні системи)

сонячний колектор

Завдяки сонячним колекторам, ми маємо можливість скористатися єдиним всюдидоступним і 100% -но безкоштовним джерелом поновлюваної енергії – Сонцем.

Перейти

Стінний колектор RS UNIVERS

Останнє покоління геотермальних колекторів в гідравлічній системі зовнішнього контуру тепловідборубору ґрунтових теплових насосів. Монтується в пластиковому чорному корпусі в так званому «Колодязі – колекторі»

Перейти

Продукція

Грунтові (геотермальні) теплові насоси, грунт-вода

Це теплові насоси, які використовують грунт або грунтові води як джерело тепла. Ваші витрати на опалення, використовуючи грунтові теплові насоси NIBE, знизяться на 75%. Так само, застосовуючи грунтовий тепловий насос від NIBE, існує можливість безкоштовного охолодження Вашого будинку . NIBE виробляє грунтові теплові насоси 15 різних типів потужністю від 5 кВт до 60кВт. Використовуючи каскадне з’єднання теплових насосів можна отримати вихідну потужність установки до 540 кВт. NIBE FIGHTER тисяча сто двадцять шість – це грунтовий тепловий насос для приватних будинків і невеликих виробничих площ. Читати далі

Вентиляційні теплові насоси Свіже повітря – основний фактор здорового життя!

Санітарними нормами встановлено коефіцієнт повітрообміну в житловому приміщенні «1»: повітря повинен повністю оновитися щогодини. Але, існуючий фактично коефіцієнт в будинку (з ізоляцією і склопакетами) зазвичай менше в 3 … 10 разів, а це значить, що вентилювання відбувається рідше, ніж потрібно, і «хворий» повітря Ви знаходитесь у приміщенні. Контрольована вентиляція забирає тепло від видаляється з приміщення повітря, і повторно використовує це тепло. Наприклад, повітря в приміщенні прогрітий до 22 градусів. Контрольована вентиляція видаляє «хворий» повітря з приміщення, забирає тепло і охолоджує повітря до 5 градусів, викидає «хворий» холодне повітря на вулицю. Читати далі

Повітряно-водяні теплові насоси

Перетворюють енергію зовнішнього повітря в тепло для Вашого будинку і створюють в ньому комфортну температуру. Установка повітряно водяного теплового насоса NIBE приведе до скорочення енерговитрат на опалення і гаряче водопостачання на 60% в порівнянні зі звичайними опалювальними системами. Вам необхідно вибрати повітряно водяний тепловий насос NIBE в разі відсутності можливості укладання грунтового колектора тепла або буріння свердловини. Водяні бойлери NIBE, якими рекомендується комплектувати системи повітряно водяних теплових насосів мають вбудовані електричні обігрівачі необхідної потужності. Читати далі

Котлы NIBE

Рідке паливо і електрику вважаються найбільш зручними джерелами отримання тепла, проте не слід виключати можливість використання твердопаливних і пелетних котлів, так само надають можливість жити економічно і тепло. Читати далі

Сонячні колектори (солярні системи)

Завдяки сонячним колекторам, ми маємо можливість скористатися єдиним вседоступність і 100% -во безкоштовним джерелом поновлюваної енергії – Сонцем. Солярні (сонячні) системи – це універсальне рішення: в житлових будинках (індивідуальних та багатоквартирних) сонячні колектори використовуються в системах гарячого водопостачання, підігріву води для басейнів і навіть як допоміжне джерело тепла в системах опалення; в громадських, нежитлових будівлях (готелях, пансіонатах, санаторіях, спортивних спорудах і т. д.), на промислових об’єктах солярні системи використовуються для попереднього підігріву води для виробничих потреб. Сонячні колектори здатні забезпечувати близько 50-60% річної потреби гарячого водопостачання (найвища продуктивність протягом року досягається в період з квітня по вересень). NIBE – BIAWAR пропонує сонячні колектори плоскі і вакуумно – трубчасті. Це дозволяє інвесторові вибрати систему, яка краще задовольнить його потреби. Читати далі Каталог сонячних колекторів

Водонагрівачі NIBE

Водонагрівачі NIBE нестаріючого дизайну. Виготовлені згідно з виробничими стандартам і відповідають всім вимогам безпеки. Екологічно чиста ізоляція водонагрівачів. У виробництві не використовується речовина CFC. У представленому асортименті Ви знайдете водонагрівачі, призначені як для невеликих садиб, так і для великих комерційних об’єктів. Водонагрівачі NIBE можуть ефективно використовуватися і в лікарнях, і в школах і в інших великих об’єктах громадського призначення. Водонагрівач розроблений і виготовлений відповідно до сучасних стандартів для ємностей під тиском (PED 97/23 EC § 3.3). Це дозволяє водонагрівачів працювати до максимального тиску в 10 бар (1 MPa). Читати далі

Буферні ємності NIBE

Буферные емкости предусматривают подключение солнечных панелей и электронагревателей. Покрытие внутренних поверхностей медью или эмалью снижает потери тепла и увеличивает срок работоспособности. Вместе с тепловыми насосами аккумуляторы и бойлеры создают полный комплекс отопления Вашего дома и бассейна. Читати далі

Зв’яжіться з нами
Якщо у вас є питання, залиште свої дані і ми вам передзвонимо

Контакты

АДРЕСА: Україна Львів, вул. Кн.Ольги, 5в тел .: + 38-032-253-36-90 Детальніше про ТЕПЛО без ГАЗУ по тел. +38 067 671 1227 uanibe@gmail.com ПРЕДСТАВНИЦТВА В РЕГІОНАХПІДРОЗДІЛИ: Інженерно-проектувальна група: +38 097 229 2355, +38 067 391 36 57 Монтажна група: +38 097 239 92 77,+38 097 449 6216 Менеджер зі збуту: +38 067 671 12 27, +38 066 567 24 14 Інформаційно-рекламний відділ: +38 067 675 50 23
Прайс