fbpx

Буферні баки для систем опалення

BUW Klas A буферна ємність

BUW Klas A

Унівесальна буферна ємність обладнана  гніздами  для підключення джерел тепла та спіральною котушкою для додаткового нагріву теплоносія. Її завдання полягає в накопиченні тепла .

Перейти

BU Klas A – буферна ємність

BU Klas A

Буферні ємності BU серії X.8 класу А, призначені для роботи з тепловими насосами і котлами. Вони використовуються для зберігання води для опалення – це акумулятори тепла, які будуть використовуватися, коли основне джерело тепла (котел, тепловий насос і т.д.) не будуть працювати.

Перейти

BU буферна ємність

NIBE BU

Серія буферних ємностях BU, призначена для зберігання води для опалення. Вона особливо підходять для використання з електричними котлами.

Перейти

BUZ Klas A – резервуар

BUZ Klas A

Резервуари BUZ класу A виробництва NIBE-BIAWAR – це високоякісні пристрої, призначені для роботи з тепловими насосами, сонячними колекторами, котлами та іншими джерелами тепла в системах опалення.

Перейти

BUZ – резервуар

BUZ 500

Резервуари серії BUZ 500 / 300.90A і BUZ 500 / 300.93A  побудовані у вигляді комбінації двох резервуарів, які служать для нагріву  та  опалення приміщення.

Перейти

У це складно повірити – опалювальний котел вимкнений, проте в будинку як і раніше тепло. Хіба таке можливо? З теплоакумулятором – так. Котел віддає тепло тепловому акумулятору для опалення. Потім прилад вимикається – тепло йде до батареї. Буферні ємності добре зарекомендували себе в роботі з панелями, тепловими насосами, традиційними твердопаливними котлами. Через серйозне подорожчання енергоносіїв все більша кількість українців починає переходити на альтернативні джерела або намагається підвищити ефективність роботи діючих агрегатів. Серед багатьох рішень найвигідніше виглядає встановлення теплових акумуляторів. Іноді пристрої називають буферними ємностями. Їх використання має масу переваг. По-перше, значно знижуються витрати на паливо, деякі інші енергоносії. По-друге, буферний бак інтегрується практично до будь-якої системи.

Що таке акумулюючий бак?

Бак акумулятор для опалення – це термос, що вміщує солідні обсяги рідини. Він здатний накопичувати теплову енергію протягом тривалого часу, а потім віддавати її для різних потреб. Наприклад, для прогріву радіаторів, приготування гарячої води. Зрозуміло, запас енергії використовується і для обігріву кімнат – навіть коли котел вимкнений. Відомий багатьом з нас електричний водонагрівач працює за схожим принципом. Зовні така конструкція виглядає як сталевий бак, обшитий теплоізоляційними матеріалами. Усередині встановлені теплообмінні змійовики або ТЕНи. Акумульована енергія може використовуватися протягом тривалого часу.

5 вагомих переваг

  1. Істотна економія палива. Згідно з розрахунками, встановлене обладнання скорочує витрати вдвічі.
  2. Енергія, що виділяється, завжди використовується раціонально.
  3. Температура в системі тримається на оптимальному рівні.
  4. Зниження ризику «закипання». Особливо актуально для котлів, що працюють на твердому паливі.
  5. Термін служби опалювального агрегату збільшується.

Однак головною перевагою буферних ємностей було і залишається зниження витрат. Коли мова йде про їх використання в альтернативних системах опалення (теплові насоси, що працюють від сонця колектори), важливу роль відіграє здатність накопичувати енергію. Завдяки цій особливості теплового резервуара, система опалення функціонує набагато ефективніше.

Чи є у теплових акумуляторів недоліки?

Ми прийшли до висновку, що теплоакумулятор – корисне і ефективне обладнання для оптимізації системи опалення та економії витрат. Недолік у нього тільки один – розміри. Купівля та встановлення бака на 300-500 літрів викликають масу питань, не кажучи вже про 2000-3000 літрові ємності. Для розміщення знадобиться окреме приміщення, та й не кожна котельня підходить для установки. Наприклад, 500-літровий виріб має приблизно такі характеристики: висота 180 сантиметрів, діаметр – 60 сантиметрів. Тому місце для установки теплового акумулятора краще вибрати заздалегідь. Для довідки – щоб підтримувати температуру в приміщенні площею 120 кв.м. на комфортному рівні протягом 12 годин, потрібна ємність 1,5 – 1,8 куб.м. Встановити такий величезний водяний акумулятор на кухні або у вітальні – не найкращий варіант.

Вибираємо теплоакумулятор для котла

Плануючи придбати буферний бак акумулятор для опалення, завжди детально вивчайте технічні характеристики товару. Яку форму і габарити він має? Скільки води може вмістити? Який максимальний тиск витримує, що потрібно знати про установку? Опалювальне обладнання не завжди вмикається за допомогою традиційного термостату. Багато споживачів використовують твердопаливні та пелетні котли, які віддають тепло до тих пір, поки в топці є запас вугілля, дров. Буферна ємність для твердопаливного котла приймає тепло. Без неї теплова енергія споживається неекономно. Ви втрачаєте свої гроші через неефективне опалення і продовжуєте мерзнути. Купити таку ємність рекомендується і власникам електричних котлів опалення. Такі пристрої часто працюють із двотарифним електролічильником. Нічний тариф дешевше денного. Буферна ємність для котла зберігає тепло, а вдень роздає його з вимкненим електрокотлом. Якщо ви використовуєте електричний котел, але поки не встановили багатотарифний лічильник, радимо зробити це найближчим часом. Це дозволить досягти значної економії завдяки підігріву бака в нічний час.

Тонкощі роботи системи опалення з буферної ємністю

У класичних системах задіяні 2 елементи: котел (нагріває тепловий носій) і радіатор (розподіляє теплову енергію). Нагріта котлом вода проходить по системі, нагріває батареї і повертається назад в охолодженому стані. Коли котел вимкнений або вийшов з ладу, температура падає дуже швидко. І вже через 2-3 години в будинку стане помітно прохолодніше. Підтримка температури на постійно високому рівні вимагає значної витрати енергії і, отже, споживання дров, електрики. Після монтажу ємності для збереження тепла твердопаливний котел, система опалення починають працювати інакше. Не випадково бак називають буферним – він встановлюється між системою розподілу теплоносія і котлом, виконує функцію буфера-розподільника. Після накопичення теплової енергії вона розподіляється по системі. Оскільки для зниження температури тепер потрібно більше часу, котел вмикається рідше, споживання електрики знижується. Чим більше обсяг бака, тим економніше буде працювати система. В окремих випадках опалювальні системи ефективно функціонують без увімкненого котла протягом 1-2 днів. У продажу можна зустріти буферні теплоакумулятори різної ємності – від 300 до 4000 і навіть 5000 літрів! Зрозуміло, великі ємності в основному встановлюються в котельні, тоді як буфери на 500-1000 літрів цілком реально встановити в приватному будинку. Звичайно, краще не намагатися зробити це своїми руками, а звернутися до хороших фахівців. Вони допоможуть вибрати і купити буферну ємність, а також встановлять її за невелику плату.

Замовити встановлення буферного бака для вашого будинку

Сьогодні на вітчизняному ринку з’явилося безліч теплоакумуляторов від світових брендів, тому придбати їх вже не є проблемою. Але щоб уникнути підробок і переплат, краще купувати буферні ємності для котлів опалення у офіційних дилерів. Досвідчена команда фахівців «Перспектива М» і «Геотермальні системи» –  ваш надійний партнер і консультант у виборі якісних теплоакумуляторов NIBE (Швеція). Ми працюємо відповідно до європейських стандартів NIBE AB, займаємося поставками офіційної продукції шведського концерну NIBE AB в міста України. Як і будь-яке інше інноваційне обладнання, монтаж буферних ємностей вимагає певних навичок і знань. Наші інженери і монтажники мають великий досвід монтажу. Вони проконсультують вас, виконають якісний монтаж нової, модернізацію вже працюючої системи. Ви особисто переконаєтеся в тому, що акумулятор тепла для системи опалення – це цілком доступне та ефективне рішення. Яке заощадить вам не одну тисячу гривень. Ціна на акумулятор для котла опалення залежить від декількох факторів: кількості контурів, товщини сталі, втрат тепла. Ознайомтеся з каталогом https://nibe.com.ua/catalog/ або зв’яжіться з консультантом компанії, щоб дізнатися, якою буде ціна на обраний вами товар. Також ви отримаєте безкоштовну консультацію щодо вибору. Доставка теплоакумулятора для опалення можлива у будь-який населений пункт України.

Прайс