fbpx

ALTRA NOVA – розподільний монтажний колодязь

Останнє покоління геотермальних колекторів в гідравлічній системі зовнішнього контуру тепловідбору ґрунтових теплових насосів. Монтується в пластиковому чорному корпусі – так звана «криниця-колектор.» Місце заснування / установки:  зовні будинку закопують в землю. Можливість підключення від 8 до 18 окремих контурів теплообмінника. Матеріал: HDPE 100 RC. Секції постачання і повернення йдуть на одному рівні і розташовані попарно поруч один з одним. Дозволяє забезпечити підключення окремих секцій теплообмінника (розподільні труби) так, щоб запобігти зіткненню та перетину окремих секцій навколо криниці-колектора.
Колектор-криниця може бути використана в наступних варіантах:

З прямими ротаметрами: ротаметри на секції подачі, зворотні клапани – на зворотних секціях. Завдання ротаметрів полягає в тому, щоб збалансувати гідравлічний тиск контуру шляхом регулювання потоку в кожній секції – з відсіченням (закриттям). Діапазон прямих ротаметрів: 2-12, 8-38, 20-70 дм3 /хв.

Ротаметр

Ротаметр

З кутовими ротаметрами RT: ротаметри на секції подачі, зворотні клапани на зворотних секціях. Завдання ротаметрів полягає в тому, щоб збалансувати гідравлічний тиск контуру шляхом регулювання потоку в кожній секції – з відсіченням (закриттям). Діапазон прямих ротаметрів: 5-50дм3 / хв.

Зворотній клапан

Зворотній клапан

Із зворотними клапанами: зворотні клапани в секції подачі, зворотні клапани на зворотній секції. Клапани монтуються на звороті кожної секції. Залежно від обраної версії, вони також можуть бути використані на подачі. Рішення дозволяє перекрити потік в кожній окремій секції.

Колекторна балка

Колекторна балка

Колекторні балки подачі та повернення мають підхід для підключення розповітрювача,  і оснащені запірними клапанами, із можливістю заповнення системи. Секції колектора (SK) і вихід під трубу подачі (RD) закінчуються   голими сполучними деталями. Герметичність  перехідоду  «корпус криниці-секції контуру теппловідбору» гарантується  використанням методу термічної поліфузії.


Прайс