fbpx

РАВА-РУСЬКА економить

РАВА-РУСЬКА   економить *

На заході України є таке собі невеличке містечко Рава-Руська і в ньому живуть такі собі бандерівці, чи то бандерлоги, що так не люблять рашистів, що вирішили на зло їхньому вождю на прізвисько Путін, відмовитись від енергетичного ярма та поставили для своїх діточок в садочку № 3 «Орлятко» теплову помпу (тепловий насос) Nibe F 1345-40 шведської компанії NIBE. Через їхнє дике та егоїстичне бажання жити по європейській стандартам, садок позбувся 4-х працівників котельні і чотири сім’ї, напевно, позбулись сталого доходу. Але не це ще найгірше…. Поки наші державні мужі сушать собі голову над тим, як би це їм ніби щось і хороше зробити для очей народних, і щоб і при «ділі» залишитися, тодішній мер Рави Руської Ірина Верещук взяла і відмовилась від тендерів. Їм, бачите, вже в тій Раві-Руській, і вугілля не потрібно. Ну просто саме хамство… А до вугілля ще й 10-15 м/куб дровеняк… А на розпалку?…. Для розпалки працівники, з метою покращення екологічного стану свого рідного містечка, збирали папірчики-картонки-упаковки в навколишніх магазинах. А тепер?… Ну хто тепер подбає про їхню Раву-Руську?
А все це напевно через те, що ті бандерівці не люблять москалів. Бідне місто, чи то містечко… Мабуть тому і вирішили економити. Ну а для чого ж іще?… Цієї зими в них на опалення садочка йшло електроенергії лише до 3000 грн. Бачите, в них тепер ТЕПЛО без ГАЗУ. Стоп. ТЕПЛО без ГАЗУ чи екологічне ТЕПЛО? Чи то може просто економне ТЕПЛО? Просто так не зрозумієш… А-а-а, тьху!… Та це аж все в одному! Просто жлобство і неподобство…. А якщо всі так зроблять?…З чим лишиться наш брат-москалик? Зі своїм газом? Він що його там нюхати буде?… Я щось не розумію… А може таки буде?… Але мабуть ні. В нього ж є ще й брати-китайці….
А ще ти уявляєш?! Працівники садочку вирішили себе прирівняти до грецьких богів, і тепер можуть одним вказівним пальцем, а можливо і мізинцем – яким їм зручніше я точно не скажу, робити собі бажану погоду. Правда, погоду роблять в межах лише будівлі садочку №3 «Орлятко», але роблять це без спеціально навченого персоналу, обслуги та прислуги. Я так підозрюю, що і ви б це змогли робити. Хай би тільки вони показали… А то бач, в них це навіть діти можуть робити, аби їм лише дозволили, бо так то вони вже певно вгледіли… Але коли б дітям не дали підглянути і вам не показали, тоді прийшлось би тим монтажникам з корпорації будівельних підприємств «Карпатбуд», які то неподобство монтували, самим через інтернет керувати тією шведською тепловою помпою (тепловим насосом) Nibe F 1345-40, оскільки всі теплові помпи (теплові насоси) NIBE мають функцію дистанційного керування через придуману капіталістами інтернет-мережу. Одним словом – ледацюги. Жлоби і ледарі …ті Рава Руські бандерлоги. Не інакше…

Невеличке уточнення. Тепловий насос в перекладі з общедоступного языка на мало знану в ДЕРЖАВІ УКРАЇНА державну мову – теплова помпа. А може помиляюсь?

*Написано, як у класика  – у невластивій мені  манері…з використанням   hardrock,metallica, та  зовсім трішки , – я небагато добавив туди… кантрі…)


Прайс