fbpx

Енергоефективне та надійне тепло без газу

Чи залишилися на сьогодні наївні, які вірять, що в умовах постійного зростання світових цін традиційних енергоносіїв в Україні вартість на них не зросте? Чи можливо не дорого отримати енергію для потреб людини не порушуючи екологічного балансу довкілля?

Фахівці Інституту тепла без газу проводять необхідні розрахунки, залучають професійних монтажників систем обігріву, забезпечення гарячої води та кондиціонування з використанням теплових помп, а також здійснюють контроль та нагляд за монтажем із подальшим гарантійним сервісним обслуговуванням.

Серед багаточисленних об’єктів, де Інститутом тепла без газу успішно реалізовано системи опалення та нагрівання води – державні та комунальні заклади, підприємства різних форм власності та індивідуальні домогосподарства по цілій Україні.

Так, у доробку підприємства є такі, якими його фахівці пишаються найбільше. Серед них: спортивно-оздоровчий комплекс «Озерний край» у м. Пустомити Львівської обл., дитячі дошкільні заклади у м. Жовква та Рава Руська Львівської обл.,

тепло без газу з водогону

В Нововолинському водоканалі тепловий насос бере тепло з холодного водогону – вперше в Україні.

офісні приміщення площею 1000 кв.м у м. Нововолинськ Волинської обл., на якому вперше в Україні для відбору тепла використано міський водогін.

Директор комунального підприємства «Нововолинськ-водоканал» Володимир Озімчук зізнається, що «фахівці Інституту тепла без газу з колектора холодної води здійснили відбір тепла у 2-3°С,

що забезпечило опалення цілого приміщення, а також підігрів води». В подальшому вода набирає попередньої температури, протікаючи у трубопроводах до споживача.

Сергій Гаврилов, директор «Озерного краю», вважає, що «значні експлуатаційні та фінансові витрати на опалення та обігріву газом і електроенергією спонукали до того, що довелось шукати альтернативні джерела. Проаналізувавши різні варіанти, зупинилися на геотермальному опаленні, у якому  відбір тепла здійснюється з озер».

Озерний край - теплові помпи Nibe

Весь Озерний Край опалють, нагрівають воду, та кондиціонують лише три теплові насоси Nibe F1345

Не приховують свого задоволення і у дитячому садочку №3 «Орлятко» з м. Рава Руська, де раніше, за словами директора Орисі Циблієвої, «використовували 35 т вугілля, 8 кубів дров та працювали 4 кочегари. На сьогодні завдяки встановленій тепловій помпі вартість опалення дорівнює зарплаті одного кочегара». Мер м. Рава Руська відзначає, що «з часу встановлення у садочку нової системи опалення вперше за усі роки відпала потреба у закупівлі вугілля, а теплова помпа виявилася наймодерновішим обладнанням, яке не потребує нічого. Тому цією системою опралення зацікавилися й інші заклади міста».

Геотермальна помпа у дитячому садочку «Орлятко» працює за рахунок відбору тепла з ґрунту. Тут використано вертикальну закладку, пробурено свердловини, через які пропущено труби, якими проходить теплоносій, що потрапляє до помпи.

Тепловий насос Nibe в Рава Руська

Тепловий насос Nibe в Рава Руська від “Інституту Тепла без Газу”

До речі, на Львівщині це перший проект, реалізований за кошти громади, району та міжнародних інвесторів із UNDP.

Директор дитячого садочка №1 «Барвінок» у м. Жовква Надія Білан каже, «що то щастя з неба, від Бога, що завдяки системі опалення з тепловою помпою ми вже ніколи не переживатимемо, що діткам буде холодно». А директор Жовківського управління комунального господарства Володимир Мотика вважає, що теплові помпи «не до порівняння із іншими системами опалення, це завтрашній день».

Фахівці Інституту теппа без газу пояснюють, що системи теплових помп створені так, аби максимально використовувати енергію навколишнього середовища. Звідти теплова помпа бере три чверті енергії, а от електроенергії – лише одну чверть. Таким чином, забезпечується високі ККД і економічність помпи. Варто відзначити, що обладнання, підібране фахівцями Інституту тепла без газу це 100%-ва гарантія фінансової економії в процесі експлуатації. Це найбезпечніший та екологічний вид опалення: відсутнє відкрите джерело вогню та забезпечена незалежність від зовнішніх джерел.

Гарантований строк використання теплової помпи становить від 25 років (наприклад газовий чи твердопаливний котел – не більше 10-ти років). До того ж теплові помпи прості в експуатації та не потребують особливих знань: вони мають зручний інтерфейс, можливість програмування для вибору відповідної температури в різний час, налаштування інтенсивності підігріву води, тощо. Проте, необхідно правильно зробити підбір конкретного обладнання в кожному індивідуальному випадку, адже є багато виробників теплових помп: Viessmann, Vaillant, Nibe, Dimplex, Bosh, тощо.

Інноваційними рішеннями Інституту тепла без газу зацікавилися у НУ «Львівська політехніка» зокрема ІППТ НУ ЛП та інші замовники і партнери. Співпраця університету та інституту полягає у навчанні студентів новітнім енергоефективним технологіям отримання тепла, популяризації сучасних геотермальних технологій.

Фахівці Інституту тепла без газу вже проводять навчання для тих, хто займається кліматизацією, консультують архітекторів, будівельників, споживачів, які хочуть отримати екологічне, надійне та дешеве тепло, проводять постійні семінари і беруть участь у виставках.

Отож, хочете економити до 80% на опаленні? Замовляйте безкоштовний розрахунок енергоефективності вашого об’єкта від фахівців Інституту тепла без газу!

Summary
Энергоэффективное и надежное тепло без газа
Article Name
Энергоэффективное и надежное тепло без газа
Description
Возможно ли недорого получить энергию для нужд человека не нарушая экологического баланса окружающей среды? Специалисты Института тепла без газа проводят необходимые расчеты, привлекают профессиональных монтажников систем обогрева, обеспечения горячей воды и кондиционирования с использованием тепловых насосов, а также осуществляют контроль и надзор за монтажом с последующим гарантийным сервисным обслуживанием.
Author
Publisher Name
Институт тепла без газа
Publisher Logo

Прайс