Баки та водонагрівачі

QS

Водонагрівач з емальованим спіральним теплообмінником. Виготовляється ємністю в 300 і 500 літрів.

Детальніше

QMS

Nibe QMS

Водонагрівач непрямого нагріву гарячої води, з двома емальованими спіральними теплообмінниками.Виготовляється ємністю в 300 і 400 літрів.

Детальніше

NIBE SPIS

NIBE SPIS

Водонагрівач з подвійним корпусом. Виробляються місткістю в – 500, 650, 800 і 1000 літрів.

Детальніше

NIBE SP

NIBE SP

Водонагрівач з подвійним корпусом. Виробляються місткістю в 110, 150, 200 і 300 літрів.

Детальніше

NIBE PUB

NIBE PUB

Водонагрівач непрямого нагріву гарячої води, з мідним теплообмінником.Виробляються місткістю в – 160, 210, 300 і 500 літрів.

Детальніше

NIBE PEL

NIBE PEL

Водонагрівач для прямого нагріву через теплообмінник або прямого нагріву Тено допомогу. Доступна ємність – 100 і 150 літрів.

Детальніше

NIBE NIBETTE

NIBE NIBETTE

Електричний водонагрівач, призначений для дачних будинків та інших об’єктів, де необхідні невеликі обсяги гарячої води. Ємність – 15 літрів.

Детальніше

NIBE ES

NIBE ES

Електричний водонагрівач, призначений для виробництва гарячої води в апартаментах або готелях. Виготовляється ємністю в 160, 200, 300 і 500 літрів.

Детальніше

NIBE EMINENT

NIBE EMINENT

Електричний водонагрівач, призначений для індивідуальних будинків.Виготовляється ємністю в 33, 55 і 100 літрів.

Детальніше

NIBE EL

NIBE EL

Водонагрівач, призначений для індивідуальних будинків і апартаментів.Виготовляється ємністю в 150, 230 і 300 літрів.

Детальніше

NIBE EKS

NIBE EKS

Електричні водонагрівачі, призначені для виробництва великих обсягів води.Виробляються місткістю в 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 3200 і 4000 літрів.

Детальніше

NIBE COMPACT 300 SOL

NIBE COMPACT 300 SOL
Покритий міддю водонагрівач. Може бути підключений до сонячного колектору.
  • Мідна трубна спіраль, яку можна підключити до сонячного колектору
  • Ефективна термоізоляція EPS
  • Верхнє і нижнє з’єднання.
Детальніше

NIBE COMPACT

NIBE COMPACT

Електричний водонагрівач, призначений для установки на кухні і в господарських приміщеннях. Виготовляється ємністю в 150, 200 і 300 літрів.

Детальніше

NIBE HOT

NIBE HOT

Електричний водонагрівач, призначений для індивідуальних будинків і дачних будиночків. Виготовляється ємністю в 40, 60, 80, 100 і 120 літрів.

Детальніше

BUW Klas A

BUW Klas A

Унівесальна буферна ємність обладнана поруч сполучних гнізд для підключення джерел тепла і спіральні котушки для додаткового нагріву теплоносія. Їх завдання полягає в накопичення тапла і трансфертного агента для встановлення опалення..

Детальніше

Ви б хотіли частіше користуватися гарячою водою, але при цьому менше платити? Жити в теплій хаті, але платити за опалення не так багато, як раніше? З буферними баками і водонагрівачами NIBE це стало можливим. Офіційний дилер шведської компанії NIBE в Україні пропонує придбати бойлер непрямого нагріву, теплоакумулятор для котлів опалення, різноманітні аксесуари до них. Устаткування європейського класу працює надійно і безшумно. Воно відрізняється від конкурентів збільшеним терміном служби, ефективністю роботи, високою економічністю. До того ж, вся продукція NIBE характеризується 100% екологічністю і зовсім не шкідлива для навколишнього середовища.

Як передові технології допомагають економити

Багато українців давно використовують енергозберігаючі технології для нагріву води та опалення. Одним з найважливіших елементів такої системи є буферна ємність. Вона безпечна і підходить для домашнього використання, дуже економічна у порівнянні з електричними або газовими нагрівачами води. Характерною особливістю баків є збереження температури води в межах 80-90 градусів протягом 2-3 днів. Це дозволяє підтримувати гаряче водопостачання навіть при вимкненому котлі. Буферна ємність нагрівається за допомогою теплового насоса. Окремі моделі можуть підключатися до інших джерел тепла.

Що таке непрямий нагрів?

Наша компанія спеціалізується на прямих поставках та продажу, монтажі і сервісному обслуговуванні енергозберігаючого обладнання популярного бренду NIBE. Українці купують у нас водонагрівачі та іншу теплову техніку за розумною ціною. Вся представлена ​​на сайті продукція є оригінальною і безпечної для споживача. Водонагрівач непрямого нагріву – це обладнання, що призначене для виробництва гарячої води, її подальшого накопичення від котла або теплового насоса. Зокрема, до теплового насосу підключається серія VPA і VPAS шведського бренду NIBE. Такі нагрівачі здатні працювати і з іншими джерелами тепла. Ще одна популярна серія NIBE VPB і NIBE VPBS підключається до насоса і газового, рідкопаливного бойлера. Ми здійснюємо поставки обладнання разом з покриттям з міді або нержавіючої сталі. Воно охороняє систему від появи корозії. Вартість обладнання для непрямого нагріву залежить від технічних характеристик. Ви можете дізнатися вартість конкретної моделі і отримати докладну консультацію фахівців за телефонами на сайті.

Буферні баки для систем опалення

Буферна ємність – відносно нове обладнання для українського ринку. Воно з’явилося в продажу кілька років тому і відразу ж зарекомендувало себе як ефективний товар. Його називають по-різному – накопичувач тепла, акумулююча ємність, теплоакумулятор. Ключовим елементом ємності є термоакумулюючий матеріал. Він не тільки зберігає тепло, а й рівномірно розподіляє його. Залежно від цього, обладнання ділиться на кілька типів:

  • Рідинне і тверде.
  • Парове і термохімічне.
  • З додатковим елементом нагрівання.

Головне призначення буферного баку – не допускати різких перепадів температур теплоносія при робочому і неробочому тепловому насосі, акумуляція тепла для подальшого використання. З кожним опалювальним сезоном таке обладнання стає актуальнішим. Його встановлюють у приватних будинках і котельнях. А коли система працює на твердому паливі, буферна ємність для опалення дозволяє збільшити час між топками, підтримувати прийнятну температуру теплоносія. Бак відмінно зарекомендував себе при акумуляції тепла, зниженні частоти включення компресора. Все це значно збільшує термін експлуатації компресорного модуля.

Як підібрати бак буферний?

Обираючи теплоакумулятор, краще взяти за орієнтир рекомендації виробників теплових насосів. Для кожної зі своїх моделей вони рекомендують мінімальний обсяг буферної ємності. Тому вибір товару завжди здійснюється з оглядом на потужність насоса, обсяг системи опалення. Згадується прислів’я «кашу маслом не зіпсуєш» – воно якнайкраще пояснює ситуацію. Жителі різних регіонів України все частіше використовують 2-х і 3-х тарифні електролічильники. Буферний бак зі значним обсягом 1000 і більше літрів дозволяє запрограмувати роботу насоса у вигідному тарифі. Це значно знизить витрати. Під час купівлі теплоакумулятора звертайте увагу на матеріал, з якого зроблений бак, тип теплоізоляції. Перша особливість впливає на термін служби (чим вище якість матеріалу, тим довше прослужить обладнання), друга – на ефективність збереження теплової енергії. Крім того, на розрахунок буферної ємності впливають:

  • Потужність котла, використовуваного для опалення.
  • Теплове навантаження на систему приватного будинку.
  • Очікуваний час роботи без основного джерела тепла.

На думку експертів, для забезпечення будинку площею 200 кв. м. тепловою енергією досить ємності, яка вміщає в себе 1 тонну теплоносія, тобто 1 куб. м. Дане твердження вірне для жителів усіх регіонів України. Всі представлені на сайті теплові баки фірми NIBE відповідають європейським стандартам якості. На них поширюється 5-річна гарантія виробника, але при правильній установці і експлуатації вони здатні працювати десятиліттями. Теплоакумулятор значно покращує експлуатацію котла. Останній починає працювати з максимальним ККД. Дійсно, задоволення це не з дешевих, але воно швидко окупається і дозволяє економити пристойні суми на комунальних платежах.

Доступні ціни на баки, водонагрівачі NIBE

Чому буферна ємність і водонагрівач поки що не стали невід’ємним атрибутом кожного будинку? Є дві причини: висока вартість і значні розміри. Таку ємність не поставиш в кутку кімнати або на кухні – бажано виділити для неї окреме приміщення. До того ж, якщо пристрій збирався у заводських умовах, він завжди розрахований на роботу під високим тиском, надійно захищений від корозії, має додаткову теплоізоляцію. Тому і ціну на теплові акумулятори можна порівняти із вартістю хорошого котла. Але подальше використання баків, водонагрівачів в системі окупає вибір протягом короткого часу. Щоб дізнатися, скільки буде коштувати буферна ємність, і придбати обладнання з установкою, отримати безкоштовну консультацію, звертайтесь до офіційного дилера NIBE в Україні. Також ви можете зробити заявку, надіславши листа на електронну пошту. Подбайте про встановлення сьогодні, щоб заощадити на опаленні завтра!