fbpx

Теплові насоси повітря/вода

NIBE F2030 – тепловий насос повітря – вода

NIBE F2030 - тепловий насос повітря - вода

 Температура подачі в систему 63 С,  при температурі повітря на вулиці -25 С .  Дуже  низький рівень шуму .  Розширений робочий діапазон : до температури навколишнього повітря -25 ° C . Вбудований конденсато-відвідник.

Перейти

NIBE ARIA – тепловий насос повітря – повітря

NIBE ARIA

NIBE ARIA – тепловий насос який можна використовувати для обігріву будинків, літнього кондиціонування. Працює в режимі повітря-вода і в режимі повітря-повітря.

Перейти

Biawar Multisplit AEI1G EMX – система для опалення

Biawar Multisplit AEI1G EMX

BIAWAR MULTISPLIT – це повноцінна, сучасна і дуже гнучка система для опалення, охолодження та нагріву  води на основі повітряного теплового насосу з модулюванням теплової потужності від 1 до 13 кВт, придатного для експлуатації в холодному кліматі, яка може  працювати  до -32 С навколишнього повітря !

Річна економія:
21 700 грн / 28300 кВт·год

Перейти

NIBE F2040 – моноблочний тепловий насос  повітря – вода

NIBE F2040

Компресор з інверторним управлінням. Функція охолодження. Зовнішній блок з компактними размірами. Вбудований піддон для збору конденсату води.

Перейти

NIBE F2120 – насос повітря-вода  для універсального використання

NIBE F2120

Один з найвищих SСОР  ( коефіцієнт енергоефективності ) на ринку ( більше 5) . Температура подачі в систему 65 С при температурі повітря на вулиці -25 С. Дуже низький рівень шуму. Розширений робочий діапазон температур. Простий  монтаж. EVI технологія відведення конденсату.

Перейти

NIBE AP-AW30 тепловий насос повітря – вода

NIBE AP-AW30

NIBE AP-AW30 можна використовувати для обігріву будівлі та гарячого водопостачання.Теплові насоси можуть легко вписатися в існуючу опалювальну систему, а також систему управління будівлею.

Перейти

NIBE 2300 – тепловий насос повітря – вода

NIBE 2300

NIBE F2300 високо інтелектуальний тепловий насос, здатний працювати практично з будь-якою системою опалення, як нової, так і вже існуючої, в тому числі з твердопаливним, дизельним або газовим котлом.Вбудований контролер передбачає можливість запускати NIBE F2300, наприклад, через існуючий термостат.

Перейти

NIBE SPLIT

nibe split

Ми розробили нову серію з шести різних комбінацій обладнання яка підходить як для нового будівництва так і реконструкції об’єктів. Такі фактори, як розмір Вашого будинку, де Ви живете, і ваші потреби в гарячій воді визначать, який пакет найкраще підходить саме для Вас.

Перейти

Детальніше: Прайс-каталог теплових насосів повітря-вода NIBE
Загальний каталог повітряних теплових насосів NIBE

Насоси повітря-вода – вигідне опалення існує!

У країнах Європейського Союзу та Північної Америки альтернативні джерела енергії вже нікого не дивують. Для українців, які звикли використовувати газ, теплові насоси повітря-вода здаються чимось незвичним. Але це не чарівне диво а звичайні закони фізики. Вони дозволяють отримувати енергію з природних ресурсів: повітря, землі і води. Кожна модель має свої особливості і параметри роботи. Наша компанія одна з перших на Україні запропонувала тепловий насос повітря-вода шведської фірми Nibe. Купівля у офіційного представника компанії гарантує правильний вибір насоса, грамотну установку і налаштування, а також гарантію виробника. Техніка проста в експлуатації, дуже надійна і економічна.

Як це працює?

Пристрій може працювати в автономному режимі, забезпечуючи будинок теплом. Або функціонувати разом із допоміжними приладами: газовими та дизельними котлами, колекторами. Система комплектується зовнішнім інверторним блоком і внутрішнім модулем. Перший встановлюється на вулиці, зовні практично не відрізняється від блоку кондиціонера. Для розміщення використовуються кронштейни. Модуль гідравлічний потрібно встановити в котельні. Сучасні моделі Nibe мають стильний дизайн, компактні розміри. Тому ви без особливих труднощів зможете розмістити їх у будь-якій, навіть невеликій кімнаті. Внутрішній, зовнішній блоки з’єднані трубками з міді. 4-х жильний провід теж стане в нагоді – він синхронізує блоки між собою. В основі приладу повітря-вода перевірена схема роботи, яка не перший рік демонструє відмінні результати. Тепло поглинається з повітря, за допомогою фреону передається воді. Фреон виступає в ролі теплоносія.

 • Фреон циркулює по спеціальному контуру.
 • Створюються необхідні умови для переходу фреону в газоподібний стан, поглинання тепла ззовні.
 • Газ надходить до ємності компресора, під впливом сильного тиску нагрівається ще більше – до 120 градусів.
 • Газ потрапляє в конденсатор, переходить в рідкий стан. Вивільнюється тепло, яке використовується для обігріву.
 • Отриманої в процесі нагрівання фреону енергії вистачить, щоб теплоносій нагрівся до температури 65 градусів. Він задовольняє потреби в опаленні, гарячому водопостачанні.

Описаний вище принцип можна застосувати до всіх теплових насосів, незалежно від джерела отримання енергії. Це може бути не тільки повітря а й вода, земля і так далі. Однак потрібно розуміти, що продуктивність насосу залежить від температури навколишнього середовища. У такій країні, як Україна, купити тепловий насос – дуже розумне рішення. Більшість агрегатів працює при температурі до -10 градусів. Як тільки це значення падає нижче норми (наприклад, до -15-20 градусів), корисна дія приладу падає. Впоратися із проблемою нескладно. Коли показники досягли критичної позначки, можна увімкнути котел. З огляду на відносно теплі зими в Україні і Новий Рік без снігу практично в кожному грудні, ви будете робити це дуже рідко.

На що звернути увагу при покупці опалювального приладу?

Якщо тепловий насос повітря-вода для опалення підібраний вірно, питання обігріву вирішується раз і назавжди. Радимо звернути увагу на такі нюанси:

 • Тип корпусу. Практично всі виробники пропонують дві типові конструкції. Моноблочний тип характеризується тим, що всередині приміщення не потрібно нічого встановлювати. Вузли розташовуються на вулиці. До будинку підводиться трубопровід опалення. Спліт системи складаються із зовнішнього (вуличного) блоку і ємності з накопичувачем.
 • Функціонал. Базові моделі підходять тільки для опалення. Але можна знайти в продажу варіанти, які забезпечують і гаряче водопостачання. Вода для опалення будинку, вода в крані завжди будуть теплими, що значно підвищує комфорт. Скільки коштують такі насоси повітря-вода? Вони трохи дорожче звичайних, але якість і рівень відповідні.
 • Залежність від температури. Особливість, про яку вже згадувалося вище. Більшість побутових моделей мають обмеження +45 – -10 градусів. Але можна знайти обладнання, яке виробляє теплову енергію навіть при -20 градусах.

Крім параметрів, звертаємо увагу на бренд, вартість монтажних робіт, ціна яких теж може змінюватись, потужність. Якщо у вас виникли складності з вибором тієї чи іншої моделі насоса, ви завжди можете звернутися за допомогою до консультантів Інстуту тепла без газу.

Які переваги мають пристрої ТН повітря-вода?

 • Високий рівень безпеки. Вам не доведеться працювати з відкритим вогнем та вихлопом.
 • Безшумність і універсальність. Підключаються до всіх сучасних циркуляційних систем.
 • Автономність. Використання теплового насоса в якості єдиного джерела тепла в будинку – не міф, а реальність.
 • Економічність. Робота на охолодження – до 350% ККД, робота на обігрів – до 450% ККД.
 • Практичність. Скільки разів вам доводилося купувати паливо, самостійно привозити на дачу балони з газом? Тепер про це можна забути!
 • Надійність. Усередині насоса немає ніяких складних елементів.
 • І багато-багато іншого.

Де купити хороший опалювальний насос?

Теплові пристрої шведської компанії NIBE адаптовані до українських зим і безперебійно працюють навіть при температурі -25 градусів. Вони забезпечать ваш будинок не тільки теплом, але і гарячою водою. Витрати на опалення знижуються на 60-80%, а початкові інвестиції повертаються дуже швидко. Установка проводиться під ключ при замовленні обладнання у офіційного постачальника. Устаткування NIBE – справжній прорив в області альтернативних джерел енергії. Опалення обходиться в 5 разів дешевше. Ми готові поділитися теплом з вами прямо зараз! Щоб дізнатися, скільки буде коштувати обладнання та його монтаж, зв’яжіться з консультантами нашої компанії. Ми є офіційним представником фірми NIBE Climate Solutions – лідера з продажу насосів для опалення в країнах Європи і Північної Америки. Уже не перший рік працюємо над створенням затишної атмосфери і комфорту в сучасних приміщеннях.

Прайс