Теплові насоси повітря/вода

NIBE F2030

NIBE F2030

Один з найвищих СОР на ринке Температура подачі в систему 63С при температурі повітря на вулиці -25С Очень низький рівень шуму Расшіренний робочий діапазон до температури навколишнього повітря -25 ° C Встроенний конденсатовідвідник.

Детальніше

NIBE ARIA

NIBE ARIA

NIBE ARIA можна використовувати для обігріву будинків, ГВП. І літнього кондиціонування. Працює в режимі повітря-вода і в режимі повітря-повітря.

Детальніше

Biawar Multisplit AEI1G EMX

Biawar Multisplit AEI1G EMX

BIAWAR MULTISPLIT – це повноцінна, сучасна і дуже гнучка система для опалення, охолодження та нагріву гарячої води на основі повітряного теплового насосу з модулюванням теплової потужності від 1 до 13 кВт, придатного для експлуатації в холодному кліматі, який працює до -32С навколишнього повітря! Річна економія:
21 700 грн / 28300 кВт·год

Детальніше

NIBE F2040

NIBE F2040

Компресор з інверторним управлінням.Функція охолодження.Зовнішній блок з компактними размірами.Вмонтований піддон для збору конденсату води.

Детальніше

NIBE F2120

NIBE F2120

Один з найвищих SСОР на ринку (> 5) .Температура подачі в систему 65С при температурі повітря на вулиці -25С. Дуже низький рівень шуму. Розширений робочий діапазон температур. Дешевий монтаж. EVI технологія…конденсатоотводчик

Детальніше

NIBE AP-AW30

NIBE AP-AW30

NIBE AP-AW30 можна використовувати для обігріву будівлі та гарячого водопостачання.Теплові насоси можуть легко вписатися в існуючу установку, а також систему управління будівлею.

Детальніше

NIBE 2300

NIBE 2300

NIBE F2300 високо інтелектуальний тепловий насос, здатний працювати практично з будь-якою системою опалення, як нової, так і вже існуючої, в тому числі з твердопаливним, дизельним або газовим котлом.Вбудований контролер передбачає можливість запускати NIBE F2300, наприклад, через існуючий термостат.

Детальніше

NIBE SPLIT

nibe split

Ми розробили нову серію з шести різних комбінацій які підходить як для нового будівництва так і реконструкції об’єктів. Такі фактори, як розмір Вашого будинку, де Ви живете, і ваше потреби в гарячій воді визначать, який пакет найкраще підходить для Вас.

Детальніше

Детальніше: Прайс-каталог теплових насосів повітря-вода NIBE Загальний каталог повітряних теплових насосів NIBE

Насоси повітря-вода – вигідне опалення існує!

У країнах Європейського Союзу та Північної Америки альтернативні джерела енергії вже нікого не дивують. Для українців, які звикли використовувати газ, теплові насоси повітря-вода здаються чимось незвичним. Але це не чарівне диво, а звичайні закони фізики. Вони дозволяють отримувати енергію з природних ресурсів: повітря, землі і води. Кожна модель має свої особливості і параметри роботи.

Наш інтернет-магазин одним з перших на Україні запропонував тепловий насос повітря-вода шведської фірми Nibe. Купівля у офіційного представника компанії гарантує правильний вибір насоса, грамотну установку і налаштування, а також гарантію виробника. Техніка проста в експлуатації, дуже надійна і економічна.

Як це працює?

Пристрій може працювати в автономному режимі, забезпечуючи будинок теплом. Або функціонувати разом із допоміжними приладами: газовими та дизельними котлами, колекторами. Система комплектується зовнішнім інверторним блоком і внутрішнім модулем. Перший встановлюється на вулиці, зовні практично не відрізняється від блоку кондиціонера. Для розміщення використовуються кронштейни.

Модуль гідравлічний потрібно встановити в котельні. Сучасні моделі Nibe мають стильний дизайн, компактні розміри. Тому ви без особливих труднощів зможете розмістити їх у будь-якій, навіть невеликій кімнаті. Внутрішній, зовнішній блоки з’єднані трубками з міді. 4-х жильний провід теж стане в нагоді – він синхронізує блоки між собою.

В основі приладу повітря-вода перевірена схема роботи, яка не перший рік демонструє відмінні результати. Тепло поглинається з повітря, за допомогою фреону передається воді. Фреон виступає в ролі теплоносія.

 • Фреон циркулює по спеціальному контуру.
 • Створюються необхідні умови для переходу фреону в газоподібний стан, поглинання тепла ззовні.
 • Газ надходить до ємності компресора, під впливом сильного тиску нагрівається ще більше – до 120 градусів.
 • Газ потрапляє в конденсатор, переходить в рідкий стан. Вивільнюється тепло, яке використовується для обігріву.
 • Отриманої в процесі нагрівання фреону енергії вистачить, щоб теплоносій нагрівся до температури 65 градусів. Він задовольняє потреби в опаленні, гарячому водопостачанні.

Описаний вище принцип можна застосувати до всіх теплових насосів, незалежно від джерела отримання енергії. Це може бути не тільки повітря, а й вода, земля і так далі. Однак потрібно розуміти, що продуктивність насосу залежить від температури навколишнього середовища. У такій країні, як Україна, купити тепловий насос – дуже розумне рішення.

Більшість агрегатів працює при температурі до -10 градусів. Як тільки це значення падає нижче норми (наприклад, до -15-20 градусів), корисна дія приладу падає. Впоратися із проблемою нескладно. Коли показники досягли критичної позначки, можна увімкнути котел. З огляду на відносно теплі зими в Україні і Новий Рік без снігу практично в кожному грудні, ви будете робити це дуже рідко.

На що звернути увагу при покупці опалювального приладу?

Якщо тепловий насос повітря-вода для опалення підібраний вірно, питання обігріву вирішується раз і назавжди. Радимо звернути увагу на такі нюанси:

 • Тип корпусу. Практично всі виробники пропонують дві типові конструкції. Моноблочний тип характеризується тим, що всередині приміщення не потрібно нічого встановлювати. Вузли розташовуються на вулиці. До будинку підводиться трубопровід опалення. Спліт системи складаються із зовнішнього (вуличного) блоку і ємності з накопичувачем.
 • Функціонал. Базові моделі підходять тільки для опалення. Але можна знайти в продажу варіанти, які забезпечують і гаряче водопостачання. Вода для опалення будинку, вода в крані завжди будуть теплими, що значно підвищує комфорт. Скільки коштують такі насоси повітря-вода? Вони трохи дорожче звичайних, але якість і рівень відповідні.
 • Залежність від температури. Особливість, про яку вже згадувалося вище. Більшість побутових моделей мають обмеження +45 – -10 градусів. Але можна знайти обладнання, яке виробляє теплову енергію навіть при -20 градусах.

Крім параметрів, звертаємо увагу на бренд, вартість монтажних робіт, ціна яких теж варіюється, потужність. Якщо у вас виникли складності з вибором тієї чи іншої моделі насоса, ви завжди можете звернутися за допомогою до консультантів nibe.com.ua.

Які переваги мають пристрої ТН повітря-вода?

 • Високий рівень безпеки. Вам не доведеться працювати з відкритим вогнем та вихлопом.
 • Безшумність і універсальність. Підключаються до всіх сучасних циркуляційних систем.
 • Автономність. Використання теплового насоса в якості єдиного джерела тепла в будинку – не міф, а реальність.
 • Економічність. Робота на охолодження – до 350% ККД, робота на обігрів – до 450% ККД.
 • Практичність. Скільки разів вам доводилося купувати паливо, самостійно привозити на дачу балони з газом? Тепер про це можна забути!
 • Надійність. Усередині насоса немає ніяких складних елементів.
 • І багато-багато іншого.

Де купити хороший опалювальний насос?

Теплові пристрої шведської компанії NIBE адаптовані до українських зим і безперебійно працюють навіть при температурі -25 градусів. Вони забезпечать ваш будинок не тільки теплом, але і гарячою водою. Витрати на опалення знижуються на 60-80%, а початкові інвестиції повертаються дуже швидко. Установка проводиться під ключ при замовленні обладнання у офіційного постачальника. Устаткування NIBE – справжній прорив в області альтернативних джерел енергії. Опалення обходиться в 5 разів дешевше.

Ми готові поділитися теплом з вами прямо зараз! Щоб дізнатися, скільки буде коштувати обладнання та його монтаж, зв’яжіться з консультантами нашої компанії. Ми є офіційним представником фірми NIBE Climate Solutions – лідера з продажу насосів для опалення в країнах Європи і Північної Америки. Уже не перший рік працюємо над створенням затишної атмосфери і комфорту в сучасних приміщеннях.