fbpx

NIBE FIGHTER 1355 – грунтовий тепловий насос

NIBE FIGHTER 1345

NIBE FIGHTER 1355 – грунтовий тепловий насос

NIBE F1355 – це нове покоління теплових насосів, призначених для забезпечення потреб Вашої опалювальної та водопровідної системи   економним способом. Завдяки своїм особливостям –  двома компресорами та інверторним керуванням NIBE F1355 – ідеальний  грунтовий  тепловий насос  для багатоповерхових будинків, промислових приміщень, церков та інших будівель з великим споживанням  тепла. Компресори  залучаються за необхідності  і забезпечують кращий контроль споживаної потужності. Завдяки своїм розумним технологічним функціям цей продукт стане важливою складовою  вашого дому і забезпечить вас саморегульованою системою управління, яка ефективно регулює  клімат у приміщенні. Ви отримаєте комфортні умови проживання  у вашому домі.

NIBE FIGHTER 1355 - грунтовий тепловий насос

NIBE FIGHTER 1355 – грунтовий тепловий насос

ОСОБЛИВОСТІ NIBE F1355 Optimal SCOP: завдяки технології інверторів з робочим діапазоном від 4 до 28 кВт, два компресори забезпечать кращий контроль потужності, більш тривалий період експлуатації  та більшу експлуатаційну безпеку. Менший викид CO2-еквівалент кількості холодоагенту на модуль охолодження.

КОНФОРТ ЧЕРЕЗ ПІДКЛЮЧЕННЯ: ми завжди прагнемо максимально збільшити результат кожного продукту, що має назву NIBE, при цьому зосереджуючись на системі в цілому за допомогою підключення. Таким чином, ми можемо запропонувати Вам широкий спектр розумних і високоефективних продуктів, які можуть охолоджувати, нагрівати, вентилювати та постачати у ваш будинок гарячу воду. Забираючи тепло від природи, ви можете створити ідеальний внутрішній клімат і насолодитися комфортом вашого будинку з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Це дійсно важливо, адже  це наша природа. Технічні характеристики NIBE F1355.


Прайс