NIBE FIGHTER 1355

NIBE FIGHTER 1345

Тепловий насос наземного джерела NIBE F1355

NIBE F1355 – це нове покоління теплових насосів, призначених для забезпечення потреб Вашого опалювальної та водопровідної води економічно економним способом. Завдяки своїм двома компресорами та інверторним керуванням NIBE F1355 – ідеальний тепловий насос наземного джерела для багатоповерхових будинків, промислових приміщень, церков та інших будівель з великим попитом на тепло. Компресори співпрацюють і залучають за необхідності, забезпечують кращий контроль потужності, менше зносу та більшу операційну здатність. Завдяки своїм розумним технологічним функціям цей продукт стане важливою частиною вашого з’єднання з домом. Це забезпечить вас саморегульованою системою управління, яка ефективно регулює ваш клімат у приміщенні. Ви зробите середовище корисною, зберігаючи усе комфорт у вашому домі.

ОСОБЛИВОСТІ NIBE F1355 Optimal SCOP: завдяки технології інверторів з робочим діапазоном від 4 до 28 кВт, два компресори забезпечують кращий контроль потужності, більш тривалий період експлуатації, менший знос та більшу експлуатаційну безпеку. Менший викід CO2-еквіваленту кількості холодоагенту на модуль охолодження.

КОНФОРТ ЧЕРЕЗ ПІДКЛЮЧЕННЯ: ми завжди прагнемо максимально збільшити результат кожного продукту, що має назву NIBE, при цьому зосереджуючись на системі в цілому за допомогою підключення. Таким чином, ми можемо запропонувати Вам широкий спектр розумних і високоефективних продуктів, які можуть охолоджувати, нагрівати, вентилювати та постачати у вашому будинку гарячою водою. Збираючи владу від природи, ви можете створити ідеальний внутрішній клімат і насолодитися комфортом вашого будинку з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Для нас це те, що дійсно важливо, це наша природа. Технічні характеристики NIBE F1355.