fbpx

Biawar Multisplit AEI1G EMX – система для опалення

Biawar Multisplit AEI1G EMX

BIAWAR MULTISPLIT — це повноцінна, сучасна і дуже гнучка система для опалення, охолодження та нагріву  води на основі повітряного теплового насосу з модулюванням теплової потужності від 1 до 13 кВт, придатного для експлуатації в холодному кліматі, який працює до -32С навколишнього повітря ! Річна економія:
21 700 грн / 28300 кВт·год

Зовнішні блоки AEI1G EMX –  це багатофункціональні пристрої, які можуть бути підключені до всіх внутрішніх блоків повітря – повітря серії BIAWAR і мульти-спліт – систем підлогового опалення гідрокіт/радіатор/фанкойл

Характеристики зовнішніх блоків BIAWAR Multisplit AEI1G EMX:

  • Регулювання потоку / обсягу через регулювання компресора і вентилятора постійного струму.
  • Інвертор компресора з дуже низьким рівнем шуму
  • Компактна і сучасна електроніка, побудована з використанням технології поверхневого монтажу, покрита смолою для захисту  елементів і має сертифікат захисту.
  • Автоматичний перезапуск після збою живлення з  поверненням до попередньо встановлених робочих параметрів  і перезапуск аварійного захисту від раптового підвищення тиску.
  • Теплообмінники високої якості, виготовлені з міді / алюмінію, які не виділяють запах і забезпечують максимальну ефективність теплообміну.
  • Максимальна гнучкість установки, забезпечується за рахунок відповідної довжини труб і різниці висот між окремими частинами.
  • Захист від корозії, навіть в екстремальних умовах, наприклад біля моря.

Інверторна технологія

Завдяки використанню новітньої інверторної  технології в компресорах, BIAWAR мультіспліт має здатність до саморегулювання потужності кожного зовнішнього блоку від 10% до 130% від номінальної потужності (збільшення або зменшення швидкості компресора на основі середньої величини 100%). Пристрій може автоматично забезпечити надлишок номінальної потужності, на відміну від більшості традиційних систем мультіспліт, які вимагають ручного регулювання турбо функцій.

ФАЙЛИ ДЛЯ МОНТАЖНИКІВ


Прайс