Biawar Multisplit AEI1G EMX

Biawar Multisplit AEI1G EMX

BIAWAR MULTISPLIT — це повноцінна, сучасна і дуже гнучка система для опалення, охолодження та нагріву гарячої води на основі повітряного теплового насосу з модулюванням теплової потужності від 1 до 13 кВт, придатного для експлуатації в холодному кліматі, який працює до -32С навколишнього повітря! Річна економія:
21 700 грн / 28300 кВт·год

Зовнішні блоки AEI1G EMX –  це багатофункційні пристрої, які можуть бути підключені до всіх внутрішніх блоків повітря/повітря серії BIAWAR і мульти-спліт – систем підлогового опалення гідрокіт/радіатор/фанкойл

Характеристики зовнішніх блоків BIAWAR Multisplit AEI1G EMX:

  • Регулювання потоку / обсягу через ПІД-регулювання компресора і вентилятора постійного струму.
  • Інвертор компресор з дуже низьким рівнем шуму
  • Компактна і сучасна електроніка, побудовані з використанням технології поверхневого монтажу, покриті смолою для захисту від елементів і оснащені сертифікованих схем захисту.
  • Автоматичний перезапуск після збою живлення електричне поведінку раніше встановлені робочі параметри і перезапуск аварійного захисту від раптового підвищення тиску.
  • Теплообмінники високої якості, виготовлені з міді / алюмінію, які не виділяють запахи і забезпечують максимальну ефективність теплообміну.
  • Максимальна гнучкість установки, забезпечується за рахунок відповідної довжини труб і різниці висот між окремими особами.
  • Захист від корозії, забезпечує найкращий захист від іржі і корозії, навіть в екстремальних умовах, наприклад біля моря.

Інверторна технологія

Завдяки використанню новітньої інверторної  технології в компресорах, BIAWAR мультіспліт має здатність до саморегулювання потужності кожного зовнішнього блоку від 10% до 130% від номінальної потужності (збільшення або зменшення швидкості компресора на основі середньої величини 100%). Пристрій може автоматично забезпечити надлишок номінальної потужності, на відміну від більшості традиційних систем мультіспліт, які вимагають ручного регулювання турбо функцій.

ФАЙЛИ ДЛЯ МОНТАЖНИКІВ