fbpx

Стінна шафка REGA UNIVERS

REGA UNIVERS

Багатосекційні колектори, встановлені в шафах з теплоізоляцією із двокомпонентної поліуретанової піни та ущільненням з твердої гуми і полістиролу. Настінні шафки ENERGEO характеризується легким доступом до клапанів та ротаметрів, що розташовані за оглядовий люком, який замикається від стороннього доступу. Колекторні секції (SK), що відходять від шафи є готовими трубчастими цапфами (голі кінці).

Шафи можуть бути виконані в наступних варіантах:

liniowy

З прямими ротаметрами: ротаметри на секція подачі, зворотні клапани – на зворотних секціях. Завдання ротаметрів полягає в тому, щоб збалансувати гідравлічний тиск контуру шляхом регулювання потоку в кожній секції – з відсіченням (закриттям). Діапазон прямих ротаметрів: 2-12, 8-38, 20-70 дм3 /хв.

rotametr_katowy

З кутовими ротаметрами RT: ротаметри на секції подачі,  зворотні клапани на зворотних  секціях. Завдання ротаметрів полягає в тому, щоб збалансувати гідравлічний тиск контуру шляхом регулювання потоку в кожній секції – з відсіченням (закриттям). Діапазон прямих ротаметрів:  5-50 дм3 / хв.

Zawor_black

Із зворотними  клапанами: зворотні клапани в секції подачі, зворотні клапани на зворотній секції. Клапани монтуються на звороті кожної секції. Залежно від обраної версії, вони також можуть бути використані на подачі. Рішення дозволяє перекрити потік в кожній окремій секції.

REGA_2

Модель REGA UNIVERS – корпус виготовлений з високоякісного пластику, і монтаж здійснюється  тільки всередині будівлі. З’єднання для подачі труб розташовані зверху і дозволяють підключення шафи з будь-якої сторони (праворуч, ліворуч, ззаду). Розповітрення системи повинно здійснюватися із задньої сторони шафи.

Без названия


Прайс