fbpx

NEW BRADO геотермальний колектор

NEW BRADO

Останнє покоління геотермальних колекторів в гідравлічній системі зовнішнього контуру тепловідбору ґрунтових теплових насосів. Монтується в пластиковому чорному корпусі  у так званому “колекторі-криниці”. Місце заснування / установки: на зовні будинку закопують в землю. Можливість підключення від 2 до 10 окремих контурів теплообмінника. Матеріал: HDPE 100 RC. Секції постачання і повернення йдуть на одному рівні і розташовані попарно поруч один з одним. Дозволяє забезпечити підключення окремих секцій теплообмінника (розподільні труби) так, щоб запобігти зіткненню та перетину окремих секцій навколо криниці-колектора.
Колектор-криниця може бути використана в наступних варіантах:

З прямими ротаметрами: ротаметри на секція подачі, зворотні клапани – на зворотних секціях.Завдання ротаметрів полягає в тому, щоб збалансувати гідравлічний тиск контуру шляхом
регулювання потоку в кожній секції – з відсіченням (закриттям). Діапазон прямих ротаметрів: 2-12, 8-38, 20-70 дм3 /хв.

З кутовими ротаметрами RT: ротаметри на секції подачі, зворотні клапани на зворотних секціях.Завдання ротаметрів полягає в тому, щоб збалансувати гідравлічний тиск контуру шляхом регулювання потоку в кожній секції – з відсіченням (закриттям). Діапазон прямих ротаметрів: 5-50дм3 / хв.

Із зворотними клапанами: зворотні клапани в секції подачі, зворотні клапани на зворотній секції. Клапани монтуються на звороті кожної секції. Залежно від обраної версії, вони також можуть бути
використані на подачі. Рішення дозволяє перекрити потік в кожній окремій секції.

Колекторні балки подачі та повернення мають підхід для підключення розповітрювача, оснащені запірними клапанами, із можливістю заповнення системи. Секції колектора (SK) і вихід під трубу подачі (RD) закінчені з голими сполучними деталями. Герметичний перехід «корпус криниці-секції контуру теппловідбору» гарантоване використанням методу термічної поліфузії.


Прайс