Теплові насоси

NIBE F2030

NIBE F2030

Один з найвищих СОР на ринке Температура подачі в систему 63С при температурі повітря на вулиці -25С Очень низький рівень шуму Расшіренний робочий діапазон до температури навколишнього повітря -25 ° C Встроенний конденсатовідвідник.

Детальніше

NIBE FIGHTER 1355

NIBE FIGHTER 1345

NIBE F1355 – це нове покоління теплових насосів, призначених для забезпечення потреб Вашого опалювальної та водопровідної води економічно економним способом.

Детальніше

NIBE ARIA

NIBE ARIA

NIBE ARIA можна використовувати для обігріву будинків, ГВП. І літнього кондиціонування. Працює в режимі повітря-вода і в режимі повітря-повітря.

Детальніше

Biawar Multisplit AEI1G EMX

Biawar Multisplit AEI1G EMX

BIAWAR MULTISPLIT – це повноцінна, сучасна і дуже гнучка система для опалення, охолодження та нагріву гарячої води на основі повітряного теплового насосу з модулюванням теплової потужності від 1 до 13 кВт, придатного для експлуатації в холодному кліматі, який працює до -32С навколишнього повітря! Річна економія:
21 700 грн / 28300 кВт·год

Детальніше

NIBE F2040

NIBE F2040

Компресор з інверторним управлінням.Функція охолодження.Зовнішній блок з компактними размірами.Вмонтований піддон для збору конденсату води.

Детальніше

NIBE F2120

NIBE F2120

Один з найвищих SСОР на ринку (> 5) .Температура подачі в систему 65С при температурі повітря на вулиці -25С. Дуже низький рівень шуму. Розширений робочий діапазон температур. Дешевий монтаж. EVI технологія…конденсатоотводчик

Детальніше

NIBE AP-AW30

NIBE AP-AW30

NIBE AP-AW30 можна використовувати для обігріву будівлі та гарячого водопостачання.Теплові насоси можуть легко вписатися в існуючу установку, а також систему управління будівлею.

Детальніше

NIBE 2300

NIBE 2300

NIBE F2300 високо інтелектуальний тепловий насос, здатний працювати практично з будь-якою системою опалення, як нової, так і вже існуючої, в тому числі з твердопаливним, дизельним або газовим котлом.Вбудований контролер передбачає можливість запускати NIBE F2300, наприклад, через існуючий термостат.

Детальніше

NIBE SPLIT

nibe split

Ми розробили нову серію з шести різних комбінацій які підходить як для нового будівництва так і реконструкції об’єктів. Такі фактори, як розмір Вашого будинку, де Ви живете, і ваше потреби в гарячій воді визначать, який пакет найкраще підходить для Вас.

Детальніше

Геотермальний насос NIBE FIGHTER 1345

NIBE FIGHTER 1345

Грунтові теплові насоси для тепло-холодопостачання середніх і великих житлових, комерційних і промислових об’ектів.Готові опалювати, гріти гарячу воду, басейн, кондиціонувати, управляти додатковими котлами і сонячними колекторами, і багато іншого …

Детальніше

Геотермальний насос NIBE FIGHTER 1255

NIBE FIGHTER 1245

NIBE F1255 геотермальний тепловий насос з вбудованим бойлером гарячої води.Тепловий насос автоматично підлаштовується до необхідної потужності будівлі. Це призводить до максимальної економії, так як тепловий насос завжди працює з необхідною потужністю цілий рік без необхідності догрівання додатковим джерелом тепла.

Детальніше

Геотермальний насос NIBE FIGHTER 1245

NIBE FIGHTER 1245

NIBE F1245 сучасний тепловий насос з високою енергоефективністю, для тепло- та холодопостачання малих і середніх житлових будинків, комерційних і промислових будівель.Здатен опалювати, гріти гарячу воду, басейн, кондиціонувати, керувати додатковим котлом і сонячним колектором, і багато іншого.

Детальніше

Геотермальний насос NIBE FIGHTER 1226

NIBE FIGHTER 1226

NIBE F1226 – сучасний тепловий насос нового покоління, який має всі достоїнства F1126, але додатково в F1226 вмонтований бойлер гарячої води з антикорозійним захистом з міді або нержавіючої сталі. Це забезпечує компактність системи, і спрощує монтаж.

Детальніше

Геотермальний насос NIBE FIGHTER 1155

NIBE F1155 геотермальний тепловий насос, який автоматично підлаштовує свою потужність до необхідної для будівлі. Це призводить до максимальної економії, так як тепловий насос завжди працює з необхідною потужністю цілий рік без необхідності підігріву додатковим джерелом тепла.

Детальніше

Геотермальний насос NIBE FIGHTER 1145

NIBE FIGHTER 1145

Тепло виробляється надійним і економічним компресором, при нестачі тепла або збої в роботі системи (наприклад, ненормативні параметри електромережі) – автоматично включиться ступінчастий резервний / бівалентний / санітарний електронагрівач з потужністю до 9 кВт.

Детальніше

(СКАЧАТЬ КАТАЛОГ В PDF)

Як тепловий насос для опалення може поліпшити ваше життя?

Можливість отримання тепла з природних джерел води та ґрунту сьогодні нікого не дивує. На Заході геотермальну енергію вже давно взяли на озброєння. У зв’язку із постійним зростанням цін на комунальні послуги тема стала особливо актуальною. Встановлення теплових насосів дозволяє зігріти батареї швидко, ефективно і без шкоди для навколишнього середовища.

Принцип роботи

В будинку кожного сучасного споживача є холодильник. Він виробляє не тільки холод. Щоб переконатися в цьому, достатньо торкнутися задньої стінки. Вона буде теплою. Принцип дії теплового насоса багато в чому нагадує холодильник. Для отримання термальної енергії використовуються вода, повітря і земля.

Система функціонує наступним чином:

 • Вода надходить з водойми, свердловини. Вона проходить випарник і охолоджується приблизно на 5 градусів.
 • Охолоджена рідина надходить до компресора.
 • Відбувається стиснення води, збільшення її температури.
 • Опинившись в теплообмінній камері, нагріта рідина віддає системі тепло.
 • Що відбувається далі? Вода охолола – і тепер вона повертається на початок циклу.

Повноцінна робота опалення для приватного будинку неможлива без використання трьох базових елементів:

 1. Зонд. Являє собою змійовик, встановлений в землі або воді. Його завдання полягає у зборі тепла і його подальшій передачі до системи.
 2. Насос. Отримує енергію.
 3. Система, що забезпечує опалення будинку.

Простіше і вигідніше за все купити тепловий насос для опалення будинку у офіційних постачальників. Економні користувачі часто роблять теплові насоси з холодильника. Але для цього потрібно мати певні навички, технічні знання. Та й ефективність саморобних приладів залишається сумнівною.

Капітальні переваги опалювального насоса

 1. Невеликі витрати енергії. Навіть електричне опалення приватного будинку витрачає більше енергії, ніж тепловий насос. Дізнатися, скільки саме енергії витрачається, нескладно. Кожен тепловий насос має коефіцієнт перетворення. Він вказує на те, скільки теплової енергії вдається отримати по відношенню до витраченої електричної. Коефіцієнт 5 говорить про те, що 1 кВт електрики дозволяє отримати 5 кВт теплової енергії.
 2. 100% автоматизація. Робота теплового насоса не вимагає постійного спостереження і додавання води.
 3. Безпека. Деякі споживачі, які вирішили купити традиційні котли опалення, скаржилися на часте перегрівання. Інвенторний тепловий насос не може перегрітися випадково.
 4. Універсальність. Коли виникає питання, яке опалення краще для приватного будинку, до уваги часто береться розрахунок теплового насоса. Ці заходи цілком виправдані, адже установка такої опалювальної системи можлива практично в будь-якій місцевості. Ця перевага буде особливо актуальною для жителів віддалених від газової магістралі районів. Навіть якщо немає індивідуальної електропроводки, система зможе працювати від бензинового двигуна.
 5. Опалення взимку, охолодження влітку. Тепловий насос в Україні вигідний ще й тому, що в нашій країні досить холодна зима і спекотне літо. Реверсивні моделі можуть працювати в двох напрямках: отримання тепла і охолодження.
 6. Довгий термін експлуатації, який досягає 40-50 років. Один раз в 15-20 років може знадобитися заміна компресора.

Поговоримо про недоліки

Перш ніж купити такий пристрій і зайнятися питаннями монтажу, важливо знати і недоліки. Як відомо, їх має кожний прилад.

 • Вартість. Діючі на тепловий насос для опалення будинку ціни складно назвати низькими та антикризовими. Це задоволення не з дешевих. Окупається приблизно через 5 років. Однак після закінчення 5-річного терміну система починає працювати «в плюс». І ви не платите за газ, воду та інші речі. До того ж, облаштування насоса складніше. Все доводиться робити з нуля, а не підключатися до вже готового газопроводу. Тому така вартість.
 • Додаткові джерела тепла. Збираючись встановити тепловий насос під ключ в місцевості з дуже холодною зимою, можуть знадобитися джерела тепла в якості додаткових заходів для функціонування. Хоч і незначно, але це теж може вплинути на вартість всієї системи.

Який насос краще купити?

Різноманітні типи насоса впливають на особливості вибору. Залежно від способу передачі енергії і джерела, розрізняють агрегати: вода/повітря і вода/вода, ґрунт/вода, повітря/повітря і повітря/вода. Коротенько розглянемо кожен тип і з’ясуємо, в чому його особливість і як виглядає процес установки.

Ґрунт/вода, варіанти установки

Підходить для установки на ділянках з невеликою площею, коли прокласти довгий трубопровід фізично неможливо. Рекомендована глибина свердловин – від 100 метрів. Чим їх більше, тим вища продуктивність системи. Зонди опускаються прямо до свердловини.

Коли ділянка велика, буріння можна замінити горизонтальною системою, закопавши змійовик на глибину 150 см.

Вода-вода, елементарний монтаж

Мабуть, найкраще опалення для приватного будинку, який знаходиться поруч з водоймою. Для установки підійдуть і звичайні труби з поліетилену. Колектор опускається на дно після складання. Дана схема теплового насоса вважається однією з найдоступніших. До того ж, її можна виконати і самостійно.

Насос повітря-повітря і вартість установки

Мешканцям відкритих місць, де постійно гуляє вітер, можна порадити установку теплового насоса типу повітря-повітря. Для опалення використовується теплова енергія вітру. Монтаж відносно простий, особливих витрат не потребує. Монтаж здійснюється у зоні з концентрацією вітру не більш ніж в 20 метрах від будинку.

Взагалі, найдоступнішим варіантом вважається система повітря-вода. Вона не вимагає серйозних фінансових витрат. Але експлуатація може вийти дорожче.

Де купити хороший насос тепловий?

З огляду на довговічність системи і економні витрати електроенергії, вже через п’ять років вона почне окупатися. За відсутності електричних, газових мереж ви завжди зможете опалити приміщення. Система характеризується високою пожежною безпекою і ефективністю. Вона не потребує спеціального обслуговування – всі дії є автоматизованими. Але щоб агрегат завжди працював добре і економив кошти, важливо правильно підібрати модель і виконати її установку.

Авторизований представник європейського бренду NIBE (Швеція) пропонує вибрати та встановити тепловий насос НІБЕ – сучасний і високотехнологічний пристрій для опалення будинку. NIBE є лідером виробництва теплових насосів та іншої опалювальної техніки. На відміну від традиційних електрокотлів, ціна комплексного опалення приватного будинку у 5 разів нижче. Якість залишається на незмінно високому рівні. Масштабне виробництво дозволяє шведському бренду купувати лише найкращі комплектуючі. Дрібним постачальникам вони недоступні.

Робота з офіційним дистриб’ютором NIBE в Україні – це завжди доступна вартість товарів, оскільки ми працюємо безпосередньо з виробником. Візьміть калькулятор і порахуйте, наскільки товари в інтернет-магазині nibe.com.ua дешевше, ніж у конкурентів. Ви будете приємно здивовані.

Широкий модельний ряд представлений моделями:

 • Nibe Aria. Забезпечує обігрів будинків і літнє провітрювання. Працює в режимах повітря-вода, повітря-повітря.
 • NIBE AP-AW30. Відповідає за обігрів будинку і води. Легко приєднується до вже існуючої системи.
 • Nibe F2300. Унікальний тепловий насос для опалення будинку. Він може працювати практично з будь-якою системою опалення – як новою, так і вже існуючою. Дуже добре комбінується з газовими, твердопаливними і дизельними котлами. Вбудований контролер забезпечує запуск моделі NIBE навіть за допомогою існуючого термостата.

Відгуки про нашу компанію і продукцію НІБЕ в мережі тільки позитивні. Це говорить про те, що шведський бренд не зупиняється на досягнутому і постійно працює над поліпшенням якості. Ми готові поділитися теплом з вами! Звертайтеся до офіційного дистриб’ютора Nibe Україна, щоб отримати детальну консультацію щодо вибору та встановлення різних моделей теплових насосів.