fbpx

Додаткове обладнання




Стінна шафка REGA UNIVERS

REGA UNIVERS

Багатосекційні колектори, встановлені в шафах з теплоізоляцією із двокомпонентної поліуретанової піни та ущільненням з твердої гуми і полістиролу.

Перейти

Стінний колектор RS UNIVERS

Останнє покоління геотермальних колекторів в гідравлічній системі зовнішнього контуру тепловідборубору ґрунтових теплових насосів. Монтується в пластиковому чорному корпусі в так званому «Колодязі – колекторі»

Перейти

У класичному розумінні, розподільна шафа для опалення – це багатосекційна установка, всередині якої знаходяться розподільні колектори. Вони термічно ізольовані. Кожна шафа шведської фірми NIBE виробляється з матеріалів високої якості. Він стійкий до атмосферних опадів. Всередині шафи знаходиться розподільчий колектор опалення. Він надійно ізольований поліуретаном та спіненим каучуком. Дістатися ротаметрів і клапанів неважко, придбати та встановити шафу розподільну можна як всередині, так і зовні будівлі.

Які різновиди шаф існують?

Якщо вам потрібно купити розподільчий колодязь, при виборі звертайте увагу на характеристики і гарантії конкретної моделі. Шафи діляться на декілька типів:

  • Ротаметри прямі. Наприклад, зворотній клапан належить до зворотної секції, а ротаметри – до секції подачі. Вони використовуються, щоб підтримувати баланс гідравлічного тиску. Для цього в усіх секціях регулюється потік. Діапазон різний, варіюється від 2 до 70 дм3 / хв.
  • Ротаметри кутові. Також працюють із секцією подачі. Діапазон варіюється від 5 до 50 дм3 / хв.
  • Зі зворотними клапанами. Унікальна можливість, що дозволяє перекривати потік в кожній із секцій – встановити лічильники води.

Зараз ми пропонуємо вам унікальний продукт – розподільну шафу REGA Univers. Корпус даної моделі виготовлений з пластмаси високої якості. Він досить міцний, може бути встановлений у приміщенні. Завдяки тому, що всі з’єднання для подачі труб знаходяться вгорі, підключення можливо зліва/справа. Розповітрювання здійснюється ззаду. Щоб закрити запірний клапан, використовується спеціальний ключ. Коли настінна шафа має кілька багатосекційних колекторів і термічно ізольована, труби, що підводять носій, виходять зліва. Це стандартна, загальноприйнята схема. Але ви можете оформити індивідуальне замовлення і купити розподільник колекторний з оптимальною для вас конфігурацією. Труби розподіляються в довільній конфігурації так, як це зручно замовнику для з’єднання насоса і колекторного розподільника. Коли ізоляція відсутня, а розподільники типу НР встановлені всередині, пар конденсується на їх поверхні. Купити шафу REGA UNIVERS ви зможете в офіційного дилера фірми NIBE в Україні. Також в каталозі продукції ви знайдете розподільчий колодязь і геотермальні зонди. Спеціально для вас – великий асортимент продукції, тільки прямі поставки від європейських виробників, ефективні, економічні рішення для вашого будинку. Скористайтеся допомогою досвідчених фахівців при виборі – зателефонуйте нам або заповніть спеціальну форму.

Особливості геотермального обладнання (зондів)

Геозонд – головний компонент колектора. Являє собою петлі труб у вигляді літери U. Щоб забезпечити досить щільний контакт із землею, рекомендується придбати інвентар і, опустивши його до свердловини, залити бетонно-цементною сумішшю, бурильним розчином. Можна взяти будь-який інший розчин зі схожими властивостями. Вони надійно захищають труби від пошкоджень, забезпечують високу передачу тепла. Вгорі труби з’єднуються в колодязі, утворюючи загальний колектор. Після цього за допомогою траншеї вони підводяться до будинку 2 трубами невеликого діаметру (40-50 мм). Геотермальний зонд і наконечник зонда – це:

  • Збалансована система, яка транспортує енергію землі, водойм до теплового насосу. Надалі вона використовується для опалення, гарячого водопостачання будинків, навіть охолодження.
  • Продумане, сучасне рішення, яке відповідає всім європейським нормам якості, екологічним вимогам.
  • Устаткування, яке хочеться купити завдяки високій ефективності роботи, надійності і простоті збірки.
  • Система, що дозволяє витягти тепло навіть з дуже великої глибини – від 30 метрів. Залежно від типу грунту, така гребінка виробляє теплообмін в діапазоні 30-100 Вт.

Купівля геозондів: чому це так важливо?

Для відбору зі свердловини тепла і його правильного розподілу рекомендується придбати спеціальний грунтовий колектор (геотермальний зонд). У колекторі регулярно циркулює рідина, яка не замерзає навіть під впливом низьких температур. Вона забирає енергію, а потім здійснює її передачу до випарника насосу. Там вона перетворюється на тепло, яке використовується для нагрівання води, опалення будинку. Геотермальний колектор і наконечник геотермального зонда виготовляються з поліетилену відмінної якості. Зазвичай це труби розміром 25-40 х 2.3-3.7 мм. При будівництві геотермальних полів, монтажі насосів найчастіше застосовуються вироби діаметром 40 х 3,7 мм і 32 х 3,0 мм. Така гребінка відмінно підходить для ефективного забору енергії. Зверніть увагу, що коли колектор монтується у свердловину, необхідності в додаткових монтажних роботах немає. На замовлення клієнта ми можемо виготовити розподільчий колодязь, геозонд будь-якого формату. Після виготовлення кожна модель проходить випробування. Ми перевіряємо її на міцність, щільність, деякі інші характеристики. Здавалося б, звичайна гребінка – можна виготовити самостійно. По-перше, навіщо витрачати час і ресурси, якщо можна просто купити обладнання на сайті? По-друге, де гарантії, що ви зможете зробити його правильно? Також офіційний дилер NIBE в Україні може запропонувати вам свої фірмові рішення, безцінний досвід і знання, починаючи від розробки проектів і закінчуючи супроводом.

Прайс